Hakkımızda

   1993 yılında inşaat sektörüyle ticari hayatına başlayan Tıkıroğlu Şirketler Grubu, dermo kozmetik üretimine 2008 yılında 22.000 m² alana diktiği lavanta tarlaları ve 5.000 m² alana diktiği trüf mantarı ağaçları ile adım atmıştır. Bu başarının temelinde, ürünlerin tamamının yerli üretim olması ve çoğunda Eco-Cert belgeli hammaddelerin kullanılması yatmaktadır. Alanında uzman genetik ve moleküler biyoloklar,genek ve biyo mühendisler,kimyagerler ve gıda mühendisleri ile Yeditepe Üniversitesi'nden sonra kendi tesislerinde LIPOZOM teknolojisiyle üretim yapmaya başlayan ilk Türk firmalarından biri olması da bu başarının önemli bir parçasıdır.

    Oluşturduğu markalarıyla dikkat çeken Tıkıroğlu, Türkiye'de ve dünyada birçok güzellik merkeziyle iş birliği yapmaya devam etmektedir.

    Profesyonel kullanım sahaları için INNACLINIC markasıyla e-ticarette ve kişisel kullanım alanlarında LAVANDEN ve İNNAPLUS markalarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda dünyanın birçok ülkesine cilt bakımı, dermo kozmetik ve kozmetik ürünlerini ihraç ederken, ülkemizi de bu alanda başarıyla temsil etmeye devam etmektedir.
   Tüm bu teknolojilerini yeni nesil bir network marketing sistemi markası olan LYKOSIS altında bir araya getirerek, daha adil, şeffaf ve güvenilir bir marka anlayışıyla kozmetik dünyasındaki yerini sağlamlaştırmıştır

Scroll